Możliwości

Aby życie było łatwiejsze i wygodniejsze, instalowane przez na systemy przejmą na siebie część obowiązków, które musisz wykonywać na co dzień, lub zdecydowanie je ułatwią. Poniżej przedstawiamy tylko skrócony spis możliwości systemów inteligentnych domów. Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej - skontaktuj się z nami, jeżeli obecnie ni ma jeszcze technologii, która by zaspokoiła Twoje potrzeby, na pewno pojawi się w najbliższym czasie.

Oświetlenie

Sterowanie światłem jeszcze nigdy nie było tka łatwe. Nasze systemy pozwolą nie tylko na włączanie i wyłączanie dowolnych lamp zainstalowanych w Twoim domu na podjeździe i w ogrodzie, ale także na sterowanie natężeniem oświetlenia oraz barwą światła!

Dzięki dedykowanym aplikacjom na smartfona, którą skonfigurujemy dokładnie wg Twoich potrzeb, będą Państwo mogli zarządzać i sprawdzać stan oświetlenia przez internet, z dowolnego miejsca lub ustawiać kiedy światło ma automatycznie gasnąć lub zostać włączone.

Możemy również połączyć włączniki z czujnikami ruchu, tak aby światło nie paliło się w pomieszczeniach, w których nie jest potrzebne.

Ogrzewanie

W naszym klimacie ogrzewanie gra bardzo istotną rolę w komforcie życia. Aby podnieść jego standard a zarazem zwiększyć oszczędność energii przeznaczonej na ogrzewanie, podłączymy je do systemu inteligentnego domu.

Twój inteligentny dom  pozwoli Ci na dostosowanie temperatury w każdym pomieszczenie oddzielnie. Ponadto uwzględni on warunki atmosferyczne czy otwarte okna.

Nasze systemy to nie tylko oszczędności. Kiedy podłączymy Twoją pompę ciepła, kolektory słoneczne oraz piec do naszego systemu, będziesz zaskoczony, jak wpłynie to na ich wydajność.

Multimedia

Wyobraź sobie że po włączeniu telewizora, Twój inteligentny  dom zasłoni rolety w oknach oraz przygasi światła do poziomu pozwalającego na wygodny seans. Gdy z kolei wciśniesz pauzę aby wyjść do kuchni po przekąskę, światła zostaną łagodnie rozjaśnione abyś łatwo mógł tam trafić. To wszystko jest możliwe już dzisiaj!

Dodatkowo, Twój dom będzie pamiętał aby wyłączyć urządzenia multimedialne, gdy zapomną o tym Twoje dzieci oraz pomoże im odrobić lekcje, poprzez kontrolę czasu kiedy możliwe będzie ich używanie.

Natomiast kiedy wszyscy domownicy opuszczą dom, inteligenty dom odetnie zasilanie do wszystkich nieużywanych urządzeń, które niepotrzebnie czerpałby energię w trybie 'stand by'.

Otoczenie domu

Twój dom zadba również o swoje otoczenie! Nasze systemy pozwolą Ci na:

  • zarządzanie oświetleniem wokół domu
  • sterowanie nawadnianiem
  • lepszy monitoring
  • dostosowanie natężenia  oświetlenie do faz księżyca
  • kontakt z kurierem, który stoi pod Twoją bramą a Ciebie nie ma w domu

 
wczytywanie

do_gory